İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ile periyodik kontrol uygulamalarına dahil olan ve diğer iş ekipmanlarında olduğu gibi asgari olarak yılda bir kez periyodik kontrole tabii tutulması gereken işletmelerde kullanılan tesisatları kapsamaktadırlar.

Teknik Denetim ; basınç altında çalışan hidrolik boru tesisatları ve insan sağlığı açısından önem arz eden klima, havalandırma ve yangın tesisatlarının periyodik kontrollerini yapmaktadır.

Tüm işyerlerinde üretimin sürdürülmesi adına kullanılan tesisatlar başta imal edildikleri projelerine uygun kullanılıp kullanılmadığının denetimi başta olmak üzere mevcut kullanımında çalışanlara ve işyeri ortamına oluşturabileceği riskler araştırılmakta ve kullanım amacına uygun ve yeterli fonksiyonlarda olup olmadıklarının kontrol ve tespitleri yapılmaktadır.

İşletmenizde var olan Tesisatlarınızın Periyodik Kontrol uygulamalarında sizlere 3. Taraf bağımsız kontrol hizmeti sunan TEKNİK DENETİM ‘den ücretsiz keşif ve bilgi talebinde bulunmak için bize başvurunuz.

shutterstock_255038119

       Tesisat Periyodik Kontrolleri

  • Basınçlı Boru Tesisatları Periyodik Kontrolleri
  • Havalandırma ve Klima Tesisatı Periyodik Kontrolleri
  • Yangın Tesisatı ve Hortumların Periyodik Kontrolleri
  • Motopompların Periyodik Kontrolleri
  • Kimyevi Madde Tesisatı Periyodik Kontrolleri
YUKARI